750 W-os, többszörös hullámhosszú GS dióda lézertömb

Termékleírás
A vezetőhűtéses QCW dióda lézerköteg 5 sorban elhelyezett rúddal kapható, és 750 W-os kimeneti teljesítményt kínál. A G-stackek a hullámhosszok széles választékában állnak rendelkezésre, beleértve a "szivárvány stack" (több hullámhosszú) opciót a hőmérsékletre nem érzékeny szivattyúzáshoz. A BrandNew különböző hullámhosszú keverődióda rudakat kínál, amelyek széles optikai spektrumú emissziót biztosítanak, és ez a teljesítmény kiválóan alkalmas hatékony szivattyúzási felület kialakítására nem stabil hőmérsékletű környezetben. Ezek a lézerdióda-tömbök ideálisak a szivattyúrudak vagy szilárdtestlézerek, megvilágítók...
Adatlap:
Cikkszám: CC8XXHA750
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 802-816 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 750W |
| A rudak mennyisége | 5 |
| Munkamód | QCW |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 40°C |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10 Deg |
| Spektrális szélesség FWHM | 14 nm |
| Impulzus szélesség | <400us |
| Üzemi ciklus | <1% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 170A |
| Küszöbáram Ith | 30A |
| Üzemi feszültség Vop | 9V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 60 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -55-+85 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,3 nm/ |
Csomag rajz:

Tesztadatok:

Népszerű tags: 750 W-os több hullámhosszú gs dióda lézerek tömbbeszállítói, gyártói Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










