Leírás
Micro Channel MCC dióda lézerverem
Jellemzők:
100 W kimeneti teljesítmény baronként
A rudak száma testre szabható
A telepítés mérete testreszabható
Kiváló gerenda jellemzők
Bevonattechnológia nagy megbízhatósággal és stabilitással
A MedicaLaser szőrtelenítő kézidarab javítása és cseréje
Specifikációs lap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 6 |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus |
40 százalék vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~100A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~12V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50 százalék |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Népszerű tags: mikrocsatornás mcc dióda lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










