Leírás
6 Bars 600W Dióda Laser Stack CW
Jellemzők:
Nagy teljesítmény és nagy hatékonyság
100 W teljesítmény baronként
6 rúd, a rudak száma személyre szabható
Korrózióvédelem, Keményforrasztásos csomagolástechnika
A Brandnew egyedi megoldást is kínál


Specifikációs lap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 6 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~100A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~12V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Rajz
![{]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Népszerű tags: 6bar 600w dióda lézer stack cw beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










