Leírás
3 hullámhosszú lézerdióda ADSS-hez
Jellemzők:
10 bar, 600 watt
Három különböző hullámhosszú keverék
Egyenletes energiaelosztás
A Laser Collimated Technology innovatív technológiája koncentráltabbá teszi az energiátHosszú lézerszélesség: Hatékony a szőrtüszőkre, hőfelhalmozódást, tartós szőrtelenítést biztosít.
Szabványos méret, speciális kialakítás a legtöbb kínai szőrtelenítő fogantyú cseréjéhez.


Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Csomag rajz


Népszerű tags: 3 hullámhosszú lézerdióda hirdetések beszállítóinak, gyártóknak Kínában, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










