Leírás
3 Wave dióda lézerverem
Gyors részletek:
Ez a köteg egyesíti mind a 3 hullámhossz 808 nm 755 nm 1064 nm 3 hullámhosszának előnyeit.
Különböző szövetmélységek, valamint a szőrtüszőn belüli struktúrák megcélzása.
AuSn forrasztószerelvény, nagyobb megbízhatóság
a professzionális technológia a makrocsatornás keményforrasz-csomagoláshoz, és leküzdheti a könnyen éghető hiányt

Adatlap
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755nm/808nm/1064nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 50W/60W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A/60A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Rajz

Népszerű tags: 3 hullámú dióda lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










