12 Bar 1200 W-os dióda köteg Stellelaserhez
Jellemzők:
Magas megbízhatóság és stabilitás
Kis rés a lézerrudak között
Keményforrasz szerelési technológia
Kompakt kialakítás, könnyen integrálható
Más hullámhossz és kimeneti teljesítmény is elérhető
Előnyök:
(1) Keményforrasz szinterezési folyamat, amely hatékonyan megelőzi az indiumban előforduló problémákat
forraszanyag-kúszás, elektromigráció és az indium forrasz hőfáradása, a megbízhatóság, a stabilitás javítása érdekében
és hosszú élettartam.
(2) A vízcsatorna és a csomagolószerkezet kialakításának optimalizálása, és nagy hatékonyságú anyagok alkalmazása
magas hővezető képességgel, alacsony tágulási együtthatóval, magas hőmérséklet-állósággal, korrózióval
ellenállás és oxidációval szembeni ellenállás, hatékonyan javítja a lézer hőelvezetési képességét,
biztosítsa a lézerrúd&erősítő nagyobb kimeneti teljesítményét; stabilitás&erősítő; hosszabb élettartam.


Adatlap
Cikkszám: WC781VS1200
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755 nm 808 nm 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 12 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | ~100A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Konverziós hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Mások | |
| Hűtőfolyadék | Desztillált víz |
| Áramlási sebesség/sáv | 4-6 l/perc |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Vízhőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 23~27℃ |
| Szűrt vízrészecskék | & lt;20 μm |
Csomag rajz


Népszerű tags: 12 bar 1200 W-os dióda köteg stellézer beszállítók, gyártók számára Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










