12 Bar 720W 3 Waves Stack Miniglianhoz
A 12 Bar 720 W-os 3 Waves Stack For Miniglian kialakítása hozzájárulhat a jobb sugárminőséghez, egyenletesebb és fókuszáltabb lézersugár-kimenetet biztosítva. A függőleges halmozás lehetővé teszi a lézerdiódák kompaktabb elrendezését, ami nagyobb teljesítménysűrűséget tesz lehetővé kisebb helyen
Gyors részletek:
60W baronként, 12Bar, összesen 720W
755 nm 808 nm 1064 nm hármas hullámhossz minden hajtípushoz
Kompakt kialakítás, könnyen integrálható
Egyedülálló arany bevonat technológia nagy megbízhatósággal és stabilitással
Szabványos méret, széles körben használják a legtöbb szőrtelenítő gépben
A minőség a csúcs a piacon. A jótállási idő 20 hónap
Gerenda minőség: Kiváló sugárminőségre optimalizálva, minimális eltérést és egyenletes teljesítményelosztást biztosítva.
Kompakt kialakítás: Különböző lézerrendszerekbe való egyszerű integrálásra tervezve, kompakt és tartós csomagolásban.


Adatlap
Cikkszám: WC781VS720
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755nm/808nm/1064nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 12 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 50A~60A |
| Küszöbáram Ith | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 22V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Rajz

Népszerű tags: 12 bar 720w 3 waves stack miniglian beszállítóknak, gyártóknak Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










