Leírás
808 nm-es 250 W-os dióda lézertömb
Jellemzők:
A lézerchipek a Jenoptik Németországból származnak.
A minőségi minőség 18 hónap.
Lövésszám: 20 millió
![]() | ![]() |
Rajz:

Adatlap:
Cikkszám: WC808VS250
Elem neve: 250 W 808 nm vízhűtéses függőleges stack dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 50W/bar |
| Barok száma | 5 |
| Munkamód | QCW |
| Gyors tengely divergencia | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia | 12Deg |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 50A |
| Küszöbáram Ith | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 9V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Rólunk:
Lépjen kapcsolatba velünk:
Népszerű tags: 808nm 250w dióda lézertömb beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












