755 808 1064nm Diódasor Soprano Ice Platinum
Növelje esztétikai kezeléseit a legmodernebb diódasorunkkal, amelyet kifejezetten a Soprano Ice Platinum géphez terveztek. Ez az élvonalbeli modul a - 755nm, 808 nm és 1064 nm hullámhosszok egyedülálló kombinációjával rendelkezik, hogy páratlan pontosságot és hatékonyságot biztosítson a szőrtelenítésben és a bőrkezelésekben.
Főbb jellemzők:
12 rúd konfiguráció: A tömb 12 prémium minőségű rúddal van felszerelve, biztosítva az egyenletes és egyenletes energiaelosztást. Ez a kialakítás nem csak növeli a kezelés hatékonyságát, hanem meghosszabbítja a modul élettartamát is.
QCW (Quasi-Continuous Wave) mód: Diódatömbünk QCW módban működik, egyensúlyt biztosítva a nagy csúcsteljesítmény és a termikus relaxáció között. Ez az üzemmód optimális energiaszállítást biztosít minimális kényelmetlenséggel és csökkentett mellékhatások kockázatával.

Adatlap
Cikkszám:WC781T1200
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755/808/1064nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény | 1200W |
| Bar száma | 12 |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Impulzus szélesség | 400 ms |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| FWHM | 38/12Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 100A |
| Küszöb aktuális Lth | 25A |
| Üzemi feszültség Vop | 24V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hűtőfolyadék |
Desztillált víz |
| Áramlási sebesség/bar | 4L/perc |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Szűrt vízrészecskék | <20um |
Rajz:

Népszerű tags: 755 808 1064nm-es diódatömb szoprán jég platina szállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










