Leírás
legolaser 600W 755nm 808nm 1064nm stack array
Funkció:
- 6 lézerrúd, 100 W baronként
- Gyors és lassú tengely kollimáció
- Erős csomagolás a hosszan tartó-tartósság érdekében
Alkalmazások:
- Orvosi
- Kozmetikai hegeltávolítás
Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
Elem neve: 600W QCW 781nm dióda lézerrúd
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755 nm 808 nm 1064 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Barok száma | 6 |
| Munkamód | QCW/CW |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 50A |
| Üzemi feszültség Vop | 21.6V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Mások | |
| Hűtőfolyadék | Desztillált víz |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Vízhőmérséklet | 23-27 fok |
| Szűrt vízrészecskék | <20μm |
Rajz:
Népszerű tags: legolaser 600w 755nm 808nm 1064nm stack array beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










