808 nm 600 W 6 bar függőleges stack dióda lézerrel tetoválás eltávolításhoz
Jellemzők:
- Lézersáv importált
- Magas hatásfok
- Hosszú élet
Alkalmazások:
- Tartós szőrtelenítés
- Bőrfiatalítás
- Esztétikai és orvosi

Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
A cikk neve: 808 nm-es tetováláseltávolító dióda lézerrúd
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 6 |
| Bar to Bar Spacing | 3,4 mm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 100A |
| Küszöbáram Ith | 20A |
| Üzemi feszültség Vop | 11V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 23-27 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-60 fok |
Rajz:

Működési állapot Baronként

Ez a termék használatának beépítési eljárása, amely szőrtelenítő készülékre szerelhető szőrtelenítéshez vagy lézeres tetováláseltávolító terápiához.

Eladás utáni szolgáltatás
1. Azonnali 7 napos visszaküldési politikát kínálunk. (7 nappal az áru átvétele után)
2. Ha a tételek hibásak, kérjük, értesítsen minket a kézbesítéstől számított 3 napon belül.
3. Minden tételt eredeti állapotában kell visszaküldeni ahhoz, hogy visszatérítésre vagy cserére jogosult legyen.
4. Ha bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk e-mailben- vagy az értékesítési vezetőn keresztül.
Népszerű tags: 808nm-es tetoválás eltávolító dióda lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










