
40mW-os 1530nm-es szálcsatolt dióda lézer
Jellemzők:
- Single Mode, Fiber típusú PM
- 1530nm középső hullámhossz, 40mW kimeneti teljesítmény
- Pillangószálas csatolású dióda lézer
- PD, TEC, termisztor kapható
- FC/APC csatlakozó
Alkalmazások:
- Raman spektrométer
- Orvosi felhasználás
- Felkonverziós anyag
- Részleges méretelemzés
- Ez a szálcsatolt dióda lézer 40 mW kimeneti teljesítményt ad, és nagy hatékonysággal büszkélkedhet.
- Ezenkívül az 1530 nm-en működő lézer TEC-t (Thermoelectric Cooler), egy fotodiódát és egy termisztort tartalmaz.
- A Brandnew exkluzív eljárásokat alkalmaz a diódagyártás és a szálbeállítás/előkészítés terén, hogy alacsony zajszintű modult állítson elő.
- Ez biztosítja a kiváló sugárminőséget, így alkalmas olyan alkalmazásokra, mint a spektroszkópia és a szabad térbeli optikai kommunikáció.
Adatlap
Cikkszám:FC1530PM40
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1530 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±1nm |
| Kimeneti teljesítmény | 40MW |
| Rost | |
| Fiber Core | 9 um |
| Fiber csatlakozó | FC/APC |
| Szálhossz | >1m |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 300mA |
| Küszöb aktuális Lth | 55 mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.5V |
| PD | Elérhető |
| TEC | Elérhető |
| Termisztor | Elérhető |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
Lézeres rajz:

Termék áttekintése:
1530 nm, 40 mW lézerdióda, PM szálcsatolt
1530 nm, 40 mW lézerdióda, PM szálcsatolás
Ez a BrandNew lézer polarizációval fenntartott, szálas csatolású koaxiális csomagban érkezik. A lézer egy 9 μm-es NA 0.12 szálhoz van csatlakoztatva, amely FC/APC csatlakozóval van lezárva. Más lehetőségek is rendelkezésre állnak; a lehetőségekről és a részletekről érdeklődjön.
Magas termékminőség
A szabadalmaztatott tervezési, csomagolási és szálcsatolási eljárások rendkívül nagy stabilitású és alacsony zajszintű lézerdiódákat állítanak elő. Minden egyes lézerdiódát alapos tesztelésnek és beégetésnek vetnek alá a szállítás előtt, hogy biztosítsák a lehető legmagasabb minőségi szintet és hosszú távú megbízhatóságot.

Népszerű tags: 40mW 1530nm Fiber Coupled Diode Laser beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










