1W 1064Nm egy üzemmódú rostos kapóda lézer
A hullámhossz -tolerancia az 1W 1064Nm egy üzemmódú rosthoz kapcsolt lézernél csak ± 1Nm, WHCIH a dióda lézer -meghajtót nagyobb hatékonysággal és stabilabbá teheti, a szakmai kapcsolási technológiát alkalmazva több előnyben, és széles körben alkalmazzák a piacon . Ez alkalmas orvosi alkalmazásra és szálkutatási alkalmazásokra, és szálkutatási alkalmazásokra alkalmas, és szálkutatási alkalmazásokra alkalmas, és szálkutatási alkalmazásokra alkalmas.

áttekintés
Jellemző
Csupasz végű szál csatlakozó a hi1060 -on keresztül
TEC, PD, termisztor elérhető
1W kimeneti teljesítmény 1064 nm -es szálas kapóda lézernél
Kiváló minőségű és nagy hatékonyságú háttércsomag
Alkalmazás
Tudományos reserch
Orvosi
Anyagfeldolgozás
IR megvilágítás

Specifikáció:
Tételszám: FC1064SM1
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1064nm |
| Hullámhossz -tolerancia | ± 1nm |
| Kimeneti teljesítmény | 1W |
| Rost | |
| Rost | Szia 1060 |
| Rosthossz | >1m |
| Csatlakozó | Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Működési áram | 1600 mA |
| Küszöbáram | 60MA |
| Üzemi feszültség | 2.5V |
| TEC | 2.5A/4.8V |
| Pd | <2000uA |
| Termisztor | 10+5%/3450 |
| Termikus | |
| Tesztelési hőmérséklet . | 25 fokozat |
| Tárolási hőmérséklet . | -20 ~ 50 fok |
Rajz

Népszerű tags: 1W 1064NM Egymás módú szálas kapróda lézer beszállítói, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










