Fiber csatolt lézerdióda modulok
Áttekintés
Jellemzők:
Szálszál: 105um/0.22NA/1-2m/SMA905
A szál hossza testreszabható
Levehető szál, célzósugár, PD, termisztor funkciók opcionális
Dióda lézer chip Németországból és submount Japánból
Élettartam: több mint 10000 óra
Más hullámhossz és kimeneti teljesítmény is elérhető, kérjük, forduljon hozzánk további információért.
E-mail: info@brandnew-china.com
Alkalmazások:
Védelmi terület: megvilágítás, érzékelés
Ipari terület
Orvosi lézeres kezelés: bio-gyógyászati kezelés, terápiás eljárások, esztétikai kezelések
Tudomány és kutatás
A szivattyúzás befejezése
Műanyag hegesztés

Specifikációs lap
Cikkszám: FC915DL70
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 70W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Lejtési hatékonyság | 4W/A |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Szálhossz | 1-2m |
| Fiber NA | 0,22NA |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 14.5A |
| Küszöbáram Ith | 1.1A |
| Üzemi feszültség Vop | 9.6V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Csomag rajz:

GYIK:
Milyen fizetési feltételek vannak?
T/T vagy Western Union, az Ön választása szerint.
Mi a csomag?
Eredeti kartondoboz. Vagy az ügyfelek igényei szerint.
Népszerű tags: szál csatolású lézerdióda modulok beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










