500uJ 1535nm-es impulzusos szabadtér lézerdióda
Ezek az 500 uJ 1535 nm-es, impulzusos szabad helyű lézerdióda szuperkompakt, nagy energiájú impulzusdióda lézermodulok ideálisak távolságmérő, LIDAR és meteorológiai radar alkalmazásokhoz. A modul passzívan Q-kapcsolt Er:Glass technológia, amely nagyon rövid impulzusidőt és nagy stabilitású kimenetet biztosít széles hőmérsékleti tartományban.
Jellemzők:
1535 nm nagy energiájú impulzuskimenet, akár 500 µJ
Masszív kialakítás, széles üzemi hőmérséklet-tartomány
Passzívan Q-Switched, Er: Üvegszerkezet
Szembiztos távolságmérők, LIDAR, akadályelkerülő radar, meteorológiai radar számára
Normál impulzusenergia 500 µJ; Érdeklődjön az egyéb kimeneti energiaszintekkel kapcsolatos részletekért
Speciális adatlap:
Cikkszám: FS1535DL500
| Optikai | Tipikus |
| Középső hullámhossz | 1535 nm |
| Hullámhossz tolerancia | 10 nm |
| Impulzus energia | 500μJ |
| Impulzus szélesség | 4-7ns |
| Frekvencia | 10 Hz |
| Energiastabilitás | 5 százalék |
| Sugárdivergencia | <6mrad>6mrad> |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 20A |
| Üzemi feszültség Vop | 4V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | -40~60 fok |
| Tárolási hőmérséklet megfelelő | -40~80 fok |
| Élettartam | 10M lövés |
Csomag rajz
Népszerű tags: 500uj 1535nm impulzusos szabad tér lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










