Leírás
300 mW-os 635 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Áttekintés
Jellemzők:
Nagy kimeneti teljesítményű 635nm-es lézerdióda
Széles száltartomány 300mW-5W kimeneti teljesítmény 105μm és 200μm magszálaktól
Keskeny vonalszélesség ±3 nm-en belül
Nagy fényerő és magas csatolási hatékonyság
Alkalmazás:
Száloptikai ellenőrző, fényforrás, szálas lézeres pumpaforrás, szilárd{0}}lézerszivattyú, lézerhegesztés, orvosbiológiai és anyagfeldolgozás stb. tervezése

Specifikációs lap:
Cikkszám: FC635DL300
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 635 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 300mW |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 700mA |
| Küszöbáram Ith | 180mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.2V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
Rajz
![product-1-1 ]_KM[_6_DGH6B5I7Q6UHYYH](/Content/uploads/202098745/20200731101927216bebbd2c794d6da589cf50f4503eb5.png)
Népszerű tags: 300mw 635nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










