70 W-os, 975 nm/976 nm-es CW többmódusú levehető, szálcsatolt dióda lézer
Jellemzők:
- Nagy stabilitás és nagy teljesítmény
- 0,22NA 105μm magos multimódusú szál
- Precíziós hőmérséklet és áram stabilizálása
- Egyenletes intenzitáseloszlás
Alkalmazások:
- Orvosi/Élet- és egészségtudomány
- Fiber lézeres szivattyúzás
- Mérési fényforrás
- Optikai műszer

A Brandnew termékei a legjobb minőségű szálas{0}}csatolt dióda lézerek az iparágban, amelyek a legegyszerűbb módot kínálják a diódalézer nagy kimeneti teljesítményének az alkalmazáshoz való eljuttatására. Kutatóink folyamatosan fejlesztik és újítják a gyártási folyamat során a feldolgozási technológiát, a hosszú távon felhalmozott szakmai tudás és tapasztalat alapján.
Adatlap
Cikkszám: FC976DL70
Elem neve: Levehető 975nm 976nm Fiber Laser
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 |
| Kimeneti teljesítmény | 70W |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | CW |
| Rost | |
| Fiber Core | 105um±3um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 13A |
| Küszöbáram Ith | 1.0A |
| Üzemi feszültség Vop | 13V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Rajz:

Fiber{0}}csatolt 976 nm-es lézerdiódák raktáron, illetve CW vagy impulzusos lézerdióda meghajtókkal használhatók. Kompatibilisek a nagy sebességű-nanoszekundumos impulzus- vagy CW-illesztőprogramjainkkal. Minden modul szűk emissziós sávszélességgel rendelkezik az Yb3+ vagy Er3+ szivattyúzáshoz (Bragg rács technológia).
Népszerű tags: levehető 975 nm 976 nm szálas lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










