Leírás
60 W 976 nm levehető szálas lézerdióda
Leírás
- Hullámhossz-stabilizált 976 nm-es szálcsatolt dióda lézerek 60W kimeneti teljesítménnyel 200 µm magátmérőn keresztül, NA0,22 szál. A 976 nm-es középső hullámhossz hiba oszloprács használatával +/-0,5 nm-re korlátozódik, és érzéketlen az üzemi hőmérsékletre és áramerősségre.
- Kínálunk továbbá 976 nm és 981 nm hullámhosszú stabilizált dióda lézereket, 9 W, 35 W és 60 W névleges teljesítménnyel.

Jellemzők:
- Központi hullámhossz 976 nm
- Levehető szál
- Kimeneti teljesítmény akár 60 W (CW)
- 200 μm-es többmódusú szál, NA=0.22
- Üvegszálas terminálozás SMA csatlakozóval

Alkalmazások:
- Anyagfeldolgozás
- Orvosi alkalmazás
- Irány és érzékelés
- Ipari alkalmazás
Műszaki adatok
Cikkszám:FC976CB60
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm ± 10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W |
| Munkamód | CW |
| Rost | Levehető szál |
| Szál mag | 200 um |
| Szál numerikus rekesznyílás | 0.22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Szálhossz | 1 m/0,9 mm-es köpeny |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 18A |
| Küszöbáram | 2A |
| Üzemi feszültség | 7V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.3nm/fok |
Méretek

Népszerű tags: 60w 976nm levehető szálas lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










