320 W-os, 976 nm-es szálas csatolású lézerdióda modul
nagy fényerejű szálhoz kapcsolt dióda lézermodul, amely több mint 320 W kimeneti teljesítményt biztosít egy 200μm NA 0,22 szálból 976 nm hullámhosszon. A nagy fényerejű modul elektromos-optikai hatékonysága jobb, mint 45%, és több mint 90% -os tápegységgel rendelkezik az NA 0,17-en belül. Több egyszámos emittereken alapul, optikai és polarizációs sugár kombináló és szálkapcsoló technikával.
A több egyszemélyes kibocsátón alapuló kialakításuk nagyon jó hőelvezetést biztosít a csomagon keresztül, ami hosszú élettartam alatt kiváló hőteljesítményt eredményez. Számos kulcsfontosságú funkció közé tartozik az 1040nm és 1200nm közötti visszacsatolás elleni védelem, a visszacsatolás elkülönítésével > 30 dB-lel a tartomány egészében.
Alkalmazás:
Előírás:
Cikkszám: FC976DL320
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 976±3nm |
| Kimeneti teljesítmény | 320 W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6nm |
| Rost | |
| Szálhajlítási sugár | >60 mm |
| Szálmag / burkolat / puffer átmérő | 200um/220um/320um |
| Szál numerikus rekesznyílás | 0,22-EN |
| Szál hossza | 1,5-2 m |
| Szál csatlakozó |
Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Működési áram Iop | 19,5-21A |
| Küszöbáram Ith | 1.1A. cikk |
| Üzemi feszültség Vop | 34-36V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet (nem lecsapódó) | 15~35°C |
| Tárolási hőmérséklet (nem lecsapódó) | -20~55°C |
| Hullámhossz-tempó. | 0.35nm/°C |
Méretrajz:
Népszerű tags: 320w 976nm szálcsomós lézerdióda modul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártva










