300 W 975 nm 976 nm 980 nm szálas dióda lézer
200um/0.22NA/1.5m/csupasz
A kompakt kivitelben kapható modell nagy kimeneti teljesítményt és magas csatolási hatékonyságot tesz lehetővé az iparban. A nagy, 300 W-os kimeneti teljesítménnyel a lézerdióda szuperintenzív és CW lézerfényforrást biztosít a lézeres pumpáló forrásban, az orvosi, anyagfeldolgozásban és nyomtatásban stb.

Rajz:
![_KLUHXX[K[Z80}PV]QR%{ZC](/Content/upload/201998745/201908201513551526179.png)
Adatlap:
Cikkszám: FC976DL300
A cikk neve: 300 W-os 976 nm-es szálcsatolt dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 300W |
| Spektrális szélesség FWHM | <5nm |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;60mm |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 20-22.5A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 28.5V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |
Tanúsítvány:
Lépjen kapcsolatba velünk:
Rendelési eljárás:
1. További részletekért lépjen kapcsolatba velünk e-mailben
2. PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a gyártást
4. A szállítási idő 1-4 hét a különböző rendelési mennyiségtől és kéréstől függően.
5. Szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT nyomkövetési sz.
Népszerű tags: 300w 975nm 976nm 980nm szálas dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










