380W 915NM szálas szivattyú modul
A 915Nm 380W-os rostkapatú dióda lézer nagy fényerőt, kis lábnyomokat és egyszerűsített hőkezelést kínál a diódák (hőforrások) megzavarásával, lehetővé téve a lég- vagy vízhűtéses architektúrák használatát, kiszámítható nagy megbízhatósággal . Ez a sorozat egy egyedi megoldás a szálakkal ellátott szivattyú-laser-piacra, az Offering Hatalmas Technikai Attribútumok Egyedülálló megoldásához. csomag .

01
Rost részletei: 200um/0,22Na/testreszabott szálhossz/csupasz end
02
Kompakt szerkezet, jó hőeloszlás teljesítménye
03
High coupling efficiency, high stability, long lifetime>10000 óra
04
Kiváló fényforrás az Ultra, a Raycus és az IPG számára
Műszaki lemez
Tétel No .: fc915dl380
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915 ± 15nm |
| Kimeneti teljesítmény | 380W |
| Működőképes üzemmód | CW |
| Rost | |
| Rostmag | 200um |
| Rosthossz | 1.5m |
| Rost numerikus rekesz | 0,22Na |
| Rost csatlakozó | Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Üzemeltetési áram IOP | 27A |
| Küszöbáram ITH | 1.1A |
| Üzemi feszültség VOP | 33V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15 ~ 45 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együtthatója | 0,35nm/ fok |
Méretek

Népszerű tags: 380W 915NM szálas szivattyú modul szállítói, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










