Kettős hullámhosszú 808 nm 1064 nm lézerdióda bőrgyógyászathoz
Leírás
A BrandNew Medical Diode Laser sorozat kiemelkedő megoldást kínál az OEM integrátorok számára a legmodernebb lézerrendszerek kialakításához a végfelhasználók számára. Ezen orvosi lézerkomponensek zökkenőmentes integrációja és biztonságos felhasználása lehetőséget ad a költséghatékony fejlesztésre és gyártásra. Különféle tartozékokkal és funkciókkal a BrandNew diódalézerek megfelelnek a CE és ROHS követelményeknek. A BrandNew a legnagyobb megbízhatóságot biztosítja az egy emitteres technológiában az aprólékos tervezés, a kiterjedt beégés, a meghosszabbított élettartam és a termikus tesztelés révén. Válassza a BrandNewt, ha garantálja a kiváló minőségű és megbízható orvosi dióda lézereket.
Ezenkívül portfóliónk kiterjed az innovatív, kettős hullámhosszú 808 nm-es és 1064 nm-es szálcsatolt dióda lézerre is, amelyek különféle orvosi alkalmazásokat szolgálnak ki. Ez a fejlett technológia ötvözi a kettős hullámhossz pontosságát a szálcsatolás hatékonyságával, így sokoldalú megoldást kínál a különböző szöveti behatolási mélységet igénylő orvosi eljárásokhoz. Használja ki a BrandNew Medical Diode Lasers megbízhatóságát és teljesítményét, amely optimális eredményeket biztosít az orvosi alkalmazásokban.

Jellemzők
808 nm +1064 nm
400 µm NA 0,22 szál
CW munkamód
SMA905

Alkalmazás
Fogászati
Bőrgyógyászat
Gyógyászati
Állatgyógyászati
Adatlap
Cikkszám.:FC8010DL40
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm±5nm/20W |
| Középső hullámhossz | 1064nm±10nm/20W |
| Munkamód | CW |
| Rost | |
| Fiber Core | 400 um |
| Szálhossz | 50cm/0,9 mm-es köpeny |
| Fiber Numerical Aperture | 0.22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | <12A |
| Küszöbáram Ith | 2A |
| Üzemi feszültség Vop | <3V (4 pins each) |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.3nm/fok |
Rajz
Népszerű tags: kettős hullámhosszú 808nm 1064nm lézerdióda bőrgyógyászati beszállítók, gyártók számára Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










