30 W-os, 808 nm-es szálcsatolt dióda lézer 400 um szálas maggal
Levehető szálcsatolású lézerdióda A lézerdióda kimenetének optikai szálhoz való csatlakoztatása megkönnyíti a fénytovábbítást. És ezek a professzionális csatolási technológiát alkalmazó Dióda lézerek, amelyek számos előnnyel rendelkeznek, pl. kompakt kialakítás, stabil kimeneti teljesítmény, nagy teljesítmény, nagy hatékonyság és kényelmes csomagolás.

Funkció:
400 um magos többmódusú szál
Nagy hatékonyság és hosszú élettartam
Jenoptik lézer chipek
Levehető szál
Alkalmazás:
Tudományos kutatás
CTP nyomtatás
Fiber lézeres szivattyúzási forrásLézeres világítás
Display Entertainment
Adatlap
Cikkszám: FC808DL30
A cikk neve: Levehető 30 W-os szálcsatolt dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| TYP NA (90% energia) | 0.12NA |
| Lejtési hatékonyság | ≥0.95W/A |
| Levehető szál | |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber Core | 400 um |
| Szálhossz | 100 cm |
| Hajlítási sugár | & gt;30mm |
| Fiber csatlakozó | ST/SMA905/Bare |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 7.4A |
| Küszöbáram Ith | 1.3A |
| Üzemi feszültség Vop | 8,5 OV |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 47% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-50℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,28 nm/℃ |
Rajz:

Népszerű tags: levehető 30 W-os szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










