
18 W-os 808 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Jellemzők:
- Kiváló minőség és hatékonyság
- 18 W kimeneti teljesítményt ad le 0,22 numerikus rekeszértékkel (NA)
- Folyamatos hullám (CW) üzemmód
- Kérésre személyre szabott szolgáltatásokat kínál
Alkalmazások:
- Egészségügyi szektor
- Szivattyúzási alkalmazások
- Világítási célok
Adatlap:
Cikkszám: FC808DL18
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 18W |
| Rost | |
| Szál mag | 400 um |
| Fiber Numerical aperture | 0.22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 10A |
| Küszöb aktuális Lth | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 6V |
| Termikus | |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3 nm/fok |
Rajz:

A szálcsatolt dióda lézert 400 um szálmaggal tervezték, hogy maximalizálja a hatékonyságot és minimalizálja a beillesztési veszteséget.
Támogatja a nagy üresjárati áram melletti működést.
Ez az egység valódi arany felületű SMA905 csatlakozót tartalmaz, amely javítja a kompatibilitást a fordított csatlakozásokkal, és sokoldalú telepítési lehetőségeket tesz lehetővé.
A szálas komponens is eltávolítható. TE hűtést biztosítunk, stabil kimeneti teljesítményt, magas oldalsó üzemmódú elnyomási arányt, a lézer hullámhosszának és különböző hullámhosszainak alacsony hőmérsékletfüggését.
A kompakt kialakításnak köszönhetően tökéletesen alkalmasak kézi eszközökhöz.

Népszerű tags: 18w 808nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










