200W 450nmNagy teljesítményű multimódusú lézer
Jellemzők:
- A lézerfolt egyenletes
- Nagy teljesítmény
- Magas stabilitás
- Kompakt szerkezet
Alkalmazások:
- Szilárdtest-lézeres pumpálás
- lézeres világítás
- lézeres töltés
- alumínium ötvözet hegesztés
- burkolat
- orvosi alkalmazások

Adatlap:
Cikkszám: FC450DL200
Cikk neve: 450 nm-es 200 W-os szálas csatolású dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 450 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 200W |
| Rost | Levehető |
| Fiber Core | 105 um |
| Szálhossz | 2m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Fiber kabát | 3mm PVC |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 3A*4 |
| Küszöb aktuális Lth | 0.3A |
| Üzemi feszültség Vop | 33V*4 |
| Termikus | |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hűtés | Víz |
| Áramlási sebesség | 10L/perc |
| Hűtőblokk | Elérhető |

Húzza meg a kék erő határait
A miénk200 W-os, 450 nm-es nagy{2}}teljesítményű multimódusú lézerpáratlan optikai intenzitást biztosít a legigényesebb ipari és világítási alkalmazásokhoz. Úgy terveztékműanyag feldolgozás, lézeres szivattyúzás, ésnagy-léptékű vetítőrendszerek, robusztus teljesítményt, stabil kimenetet és zökkenőmentes integrációt kínál. Kis helyigényével és kiváló hőkezelésével ezt a lézert úgy tervezték, hogy a hét minden napján, 24 órában is teljesítsen -. Ha rendszerének maximális kék teljesítményre van szüksége, ez az a megoldás, amely megkülönbözteti Önt.Nagy{0}}igényű alkalmazásokhoz tervezték, mint pllézeres világítás, műanyag hegesztés, kijelző vetítés, éstudományos kutatás. Rugalmas többmódusú szálkimenettel, kiváló sugárstabilitással és robusztus hőszabályozással ez a lézer megbízható teljesítményt és egyszerű rendszerintegrációt biztosít. Akár egy színpadot világít meg, akár egy folyamatot hajt meg, a pontosságra, az erőre és az eredményekre készült.
Népszerű tags: 200w 450nm szálas kimeneti dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










