500 W-os 965 nm-es mikrocsatornás lézerrúd
Az 500 W-os 965 nm-es mikrocsatornás dióda lézerrúd, amely nagy teljesítményéről ismert, sokoldalú lézerdiódaként szolgál, amely sokféle alkalmazáshoz alkalmas. A fejlett Micro-Channel Cooler (MCC) technológiájával ez a lézerdióda felülmúlja a hagyományos passzív vagy vízhűtéses hűtőbordák hűtési képességeit. Az MCC megvalósításával a lézerdióda kiváló hőelvezetést tesz lehetővé, lehetővé téve az ideális hőmérsékleten való működést. Ez az optimális hőkezelés nem csak a lézerdióda hatékonyságát, hanem általános megbízhatóságát is növeli, így egyenletes teljesítményt biztosít a hosszabb használat során.
Előnyök
1.Nagy lézerteljesítmény
2. Nagy hatékonyság
3. Hosszú élettartam, nagy megbízhatóság
4.Kiváló sugártulajdonságok
Alkalmazások
1.Lézeres szőrtelenítő szépséggép, bőrfiatalítás, bőr lifting
2.Szivattyúzás
Dátumlap
Cikkszám:MC960DL500
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 960 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény | 500W |
| Polarizáció | TE |
| Spektrum szélesség FWHM | 3 nm |
| Divergencia gyors FWHM | 35°C |
| Divergencia lassú FWHM | 8° C |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 500A |
| Küszöb aktuális Lth | 30A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Üzemi ciklus | 10% |
| Impulzus szélesség | <100ms |
| Frekvencia | 1 Hz |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 22-28 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0~55 fok |
| Hűtőfolyadék |
Deionizált víz<20um |
| Áramlási sebesség/bar | {{0}}.3~0,4L/perc |
| Max bemeneti nyomás | 380 kPa |
Rajz:
Népszerű tags: 500w 965nm mikrocsatornás lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










