Dióda lézer bár
Gyors részletek:
CW munkamód
Hosszú élettartam, nagy megbízhatóság
Kiváló gerenda jellemzők
Hard Solder Asembly Technology
Optimalizált OE-konverziós hatékonyság
Stardard konfigurációs és ügyfél-{0}}design csomag
Dióda lézeres szőrtelenítő géphez használják
Ipari szivattyúzáshoz és lézercsatolóhoz is használható

Adatlap
Cikkszám: WC808SB100
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Spektrális szélesség FWHM | 3 nm vagy annál kisebb |
| Polarizációs mód | TM |
| Lejtési hatékonyság | Nagyobb vagy egyenlő, mint 1,15 W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 120A vagy annál kisebb |
| Küszöbáram Ith | 22A vagy annál kisebb |
| Üzemi feszültség Vop | 2,2 V vagy annál kisebb |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 55%-nál nagyobb vagy egyenlő |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 22-28 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,28nm/ fok |
Csomag rajz
![product-1-1 H{W@{T]2Z{I{3Q9WAI3P)`O](/Content/uploads/202098745/202002211009486464236.png)
GYIK
Mi az átfutási idő?
Általában 3-5 nap. Az egyedi termékekhez 15 munkanap szükséges.
Tudna OEM-et (lézereket tervezni és gyártani az ügyfelek számára)?
Igen, van professzionális K+F csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D osztályát, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél igényei szerint.
Milyen fizetési feltételek vannak?
T/T vagy Western Union, az Ön választása szerint.
Népszerű tags: dióda lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










