50 W-os 885 nm-es CS lézerdióda rúdsor

Termékleírás
Az 50 W-os, 885 nm-es CS lézerdióda-rúd nagy teljesítményű félvezető lézerek (lézerdiódák), amelyek egydimenziós tömböt tartalmaznak nagy kiterjedésű sugárzókból, vagy 10–20 keskeny csíkot tartalmazó alrendszerekből. Általában 20 és 50 közötti sugárzót tartalmaznak, mindegyik pl. 100 um széles.
A 885 nm-es dióda infravörös lézermodul ultrakompakt, hosszú élettartamú, alacsony költségű és könnyű kezelhetőséget biztosít, amelyet mérésre, kommunikációra, spektrumelemzésre stb.
Áttekintés
Jellemzők
AuSn keményforrasz összeszerelési technológia
Standard konfiguráció és ügyfél-design csomag
Optimalizált OE konverziós hatékonyság
Gyorstengelyű kollimációs lencsével kapható
Alkalmazások
Az 50 W-os 885 nm-es CS lézerdióda rúdsort közvetlenül használják (közvetlen dióda lézerként) a lézeres anyagfeldolgozásban (pl. lézeres hegesztés és bizonyos felületkezelések). Egy másik gyakori alkalmazás a nagy teljesítményű szilárdtestlézerek pumpálása – mind a tömeges, mind a szálas lézerek.

Adatlap:
Cikkszám: CC885DL50
Cikk neve: 50 W 885 nm CW vezetőképességű hűtött egysávos dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 885 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | CW |
| Kimeneti teljesítmény | 50W |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 35Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 8Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 60A |
| Küszöbáram Ith | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.85V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 53% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0.3nm/fok |
| Hűtőborda kapacitása | >100W |
Rajz:
![product-1-1 LT3N808DA212)T]I_M0TF7O](/Content/uploads/202098745/202002111342537546344.png)
Népszerű tags: 50w 885nm cs lézerdióda tömb beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










