Leírás
100W 808nm MCC lézerrúd szőrtelenítő javításhoz
Leírás

Funkció
- Nagy lézerteljesítmény
- Magas hatásfok
- Hosszú élettartam, nagy megbízhatóság
- Kiváló gerenda jellemzők

Alkalmazás
- IR megvilágító rendszer
- Anyagfeldolgozás
- Ipari alkalmazás
- Lézeres szivattyúforrás
Paraméterek
Cikkszám: MC808DB100
Elem neve: 100W 808nm MCC lézerrúd
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Barok száma | 1 |
| Munkamód | CW |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 40 Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10 Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 100A |
| Küszöbáram | 25A |
| Üzemi feszültség | 1.8V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hűtőfolyadék | Desztillált víz |
| Áramlási sebesség | 0,3 l/perc |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Vízhőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 23-27 fok |
| Szűrt vízrészecskék | <20μm |
Részletes rajz

A termékben használt teljesítmény fizikai rajza és100W 808nm MCC lézerrúd szőrtelenítő javításhoz kép:


Népszerű tags: 100W 808nm MCC lézerrúd szőrtelenítő javításhoz beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










