
12 W-os, 880 nm-es chip a mellékállomáson COS lézerdióda
Funkció:
- Könnyű integrálhatóság magasabb szintű{0}}csomagolásba
-
Ideális helyszűke{0}}rendszerekhez.
-
Készen áll az egyéni modulokba vagy szálcsatolt{0}}összeállításokba való integrálásra.
Alkalmazás:
-
Orvosi és esztétikai rendszerek
-
IR megvilágító és célzó rendszerek.
Adatlap
Cikkszám: COS880DL12
Elem neve: 880nm 12W COS dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 880±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 12W |
| Emitter szélessége | 190 um |
| Spektrum szélesség FWHM | 6 nm |
| Elektromos | |
| Küszöb aktuális Lth | 1.6A |
| Üzemi áram Lop | 12A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.6V |
| Konverziós hatékonyság | 60% |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz Hőmérséklet-együttható | 0,35 nm/fok |
Rajz:

Megbízható, nagy teljesítményű{0}}infravörös fényforrást keres?
A 12 W-os, 880 nm-es chip{2}}méretű lézerdiódánk (COS) kivételes teljesítményt nyújt kompakt, hatékony kialakításban. Az igényes alkalmazásokhoz tervezett dióda kiváló hőkezelést és stabil teljesítményt kínál, így ideális a szivattyúmodulokba, orvosi rendszerekbe és ipari berendezésekbe történő integráláshoz.
Akár szilárd-lézeres pumpálásra, orvosi kezelésre vagy precíziós fűtési megoldásokra van szüksége, ez a COS-dióda stabil teljesítményt és hosszú távú megbízhatóságot biztosít. Nyitott kialakítása rugalmas csomagolási lehetőségeket vagy fejlett komponensek felépítését teszi lehetővé.
Ha megbízható, jó minőségű{0}}880 nm-es lézeres megoldásokat keres, forduljon hozzánk még ma specifikációkért és árajánlatért.
Népszerű tags: 12w 880nm chip submount cos lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott











