
Kiváló minőségű 6 W-os 450 nm-es CW szálcsatolt dióda lézer célzó sugárral
Funkció:
PD, Thermister, TEC funkcióval
105um/0,22NA/2m/SMA905 szál
kiváló minőségű lézerforrás anyagfeldolgozáshoz
Alkalmazás:
Anyagfeldolgozás
Mérési fényforrás
Biotechnológia
PCB és mikroalkatrészek ellenőrzése
Ezt a csodálatos terméket úgy tervezték, hogy rendkívüli hatékonysággal működjön, így tökéletes minden szálcsatlakozási igényhez. Speciális szálcsatolási technikáink biztosítják, hogy kiváló minőségű, stabil és hatékony termékeket kapjon. Sőt, a szálcsatolónk célzónyalábbal és 105 um szálmag átmérővel is rendelkezik, így könnyen használható és rendkívül hatékony. Tehát, ha olyan prémium minőségű szálcsatolót keres, amellyel nagy termelékenységet és kiváló sugárminőséget érhet el, akkor ne keressen tovább a 6 W-os, 450 nm-es szálcsatolónknál. Próbáld ki, és tapasztald meg, milyen különbséget jelent a munkádban!
Adatlap
Cikkszám: FC450DL6
A cikk neve: 450 nm-es szálas lézer célzó sugárral
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 450 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 6W |
| Üzemmód | CW |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 1.6A |
| Küszöbáram Ith | 0.2A |
| Üzemi feszültség Vop | 20V |
| TEC | |
| Üzemi áram Iop | 6A |
| Üzemi feszültség Vop | 19.6V |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 105 um |
| Szál numerikus rekesznyílás | 0.22NA |
| Szálhossz | 1-2m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,3 nm/fok |
Rajz:

Népszerű tags: 450 nm-es szálas lézer célzónyalábbal beszállítókkal, kínai gyártókkal, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










